Jump to content
Create New...

Banovan sam bez razloga.


zshawesomedsgn
 Share

Recommended Posts

Koje je ime administratora POTREBNO (ime u vreme zloupotrebe): Kira

Ako možete da dobijete njihov SteamID da nam pomognete da vidimo ko je administrator OBAVEZNO: nemam

Na kom serveru je bila zloupotreba? OBAVEZNO :Silent Hell ZM

Razlog za ovaj izveštaj. Zašto ih prijavljujete OBAVEZNO: Banovao me je bez razloga. Prazio je da promijenim ime. Posto nije rekao razlog, zasto da promijenim, ja ga i nisam mijenjao. Ondaj me je banovao. Kik me je isto 2 puta. I to bez razloga. Razlog u konzoli je pub, sta god da mu to znaci.

Dokaz da administrator zloupotrebljava svoja ovlašćenja (snimci ekrana/demo) OBAVEZNO: U jednom dokumenu imate samo dio bana. U dokumentu 2 imate citav zapis od kada sam na server usao posle 2. kika do bana. Nisam nista pisao, nisam vredjao, niti neka pravila krsio. Imem mi je bilo, vidi te u opisu ispod. Za vas sve ko ne zna, ime nema nikakvu reklamu niti promovira nekoga ili nesto niti vredja nekaoga ili nesto. Zsh je jedna vrsta konzole, awesome/sgn su dvije engleske rijeci, znate sta znace. awesomewm vam je manager u linuxu, a %E2%97%86 je skracenica za jednu gresku u sistemu isto iz linuxa, tako da bih ja volio da znam zasto je on mene banovao i zasto nije rekao razlog da promijenim ime.  Izgovore kao nov je ili greska je, ovo ono me ne zanima. Mogao je da prije nego sto banuje nekoga da pita sta to znaci ili generelno da komunicira.

Completed demo
- - - - - - - - BANOVAN SI - - - - - - -
Admin KiRa te je banovao na 300 minuta, razlog: pub.
https://silenthell.org/forum/index.php
Admin: KiRa ---- Vreme: [16.12 - 19:37] ---- IP: 80.108.191.217
[SillentHell] Da vidis cene za VIP, Insider i Admin kucaj /cene
[SillentHell] To check VIP, Insider or Admin prices say /prices
*SPEC* KiRa :  np

Nik: zshawesomed/gn%E2%97%86  ----- ID: STEAM_0:0:708507653 ---- mID: [NoviCS/Steam]
Razlog: pub ---- Trajanje bana: na 300 minuta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hentai-Squad | Player[6] connected
Hentai-Squad | Player[6] is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console:  "Admin KiRa te je banovao na 300 minuta. Razlog: pub. Vidi konzolu za detalje. ."
Kicked : "Admin KiRa te je banovao na 300 minuta. Razlog: pub. Vidi konzolu

1.txt 2.txt

Link to comment
Share on other sites

  • Owner
56 minutes ago, zshawesomedsgn said:

Koje je ime administratora POTREBNO (ime u vreme zloupotrebe): Kira

Ako možete da dobijete njihov SteamID da nam pomognete da vidimo ko je administrator OBAVEZNO: nemam

Na kom serveru je bila zloupotreba? OBAVEZNO :Silent Hell ZM

Razlog za ovaj izveštaj. Zašto ih prijavljujete OBAVEZNO: Banovao me je bez razloga. Prazio je da promijenim ime. Posto nije rekao razlog, zasto da promijenim, ja ga i nisam mijenjao. Ondaj me je banovao. Kik me je isto 2 puta. I to bez razloga. Razlog u konzoli je pub, sta god da mu to znaci.

Dokaz da administrator zloupotrebljava svoja ovlašćenja (snimci ekrana/demo) OBAVEZNO: U jednom dokumenu imate samo dio bana. U dokumentu 2 imate citav zapis od kada sam na server usao posle 2. kika do bana. Nisam nista pisao, nisam vredjao, niti neka pravila krsio. Imem mi je bilo, vidi te u opisu ispod. Za vas sve ko ne zna, ime nema nikakvu reklamu niti promovira nekoga ili nesto niti vredja nekaoga ili nesto. Zsh je jedna vrsta konzole, awesome/sgn su dvije engleske rijeci, znate sta znace. awesomewm vam je manager u linuxu, a %E2%97%86 je skracenica za jednu gresku u sistemu isto iz linuxa, tako da bih ja volio da znam zasto je on mene banovao i zasto nije rekao razlog da promijenim ime.  Izgovore kao nov je ili greska je, ovo ono me ne zanima. Mogao je da prije nego sto banuje nekoga da pita sta to znaci ili generelno da komunicira.

Completed demo
- - - - - - - - BANOVAN SI - - - - - - -
Admin KiRa te je banovao na 300 minuta, razlog: pub.
https://silenthell.org/forum/index.php
Admin: KiRa ---- Vreme: [16.12 - 19:37] ---- IP: 80.108.191.217
[SillentHell] Da vidis cene za VIP, Insider i Admin kucaj /cene
[SillentHell] To check VIP, Insider or Admin prices say /prices
*SPEC* KiRa :  np

Nik: zshawesomed/gn%E2%97%86  ----- ID: STEAM_0:0:708507653 ---- mID: [NoviCS/Steam]
Razlog: pub ---- Trajanje bana: na 300 minuta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hentai-Squad | Player[6] connected
Hentai-Squad | Player[6] is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console:  "Admin KiRa te je banovao na 300 minuta. Razlog: pub. Vidi konzolu za detalje. ."
Kicked : "Admin KiRa te je banovao na 300 minuta. Razlog: pub. Vidi konzolu

1.txt 1.29 kB · 0 downloads 2.txt 48.29 kB · 0 downloads

Unbanovan si,njemu je skinut admin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Happy Winter with SilentHell ❆

×
×
  • Create New...
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search